پروژؤه طراحی یک سیستم انبار داری (فنی و مهندسی)

يکشنبه 24 دی 1396
13:37
جمشید راد
دسته بندیفنی و مهندسی
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات36
حجم فایل569 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

طراحی یك سیستم انبارداری                                                                   

انبارداری و ذخیره سازی مكانیزه در لجستیك بر مبنای SMOAD (تئوری-عملی 

چكیده پروژه كارسنجی و زمان سنجی طراحی سیستم

بررسی طراحی سیستم

پروژه سروكوآل(SERVQUAL)

نرم افزار انبارداری انباردار

نرم افزار حسابداری و انبار داری رهاورد

سیستم جامع انبارداری ، سفارشات و خرید فروش

فرآیند ورود کالا

 فرآیند خروج کالا

گزارش انبارداری

سیستم انبارداری

ERP چیست؟

یک سیستم کامل ERP شامل بخش های زیر است:
امکانات و ویژگیهای سیستم انبارداری

آشنایی کلی

قابلیتهای سیستم

سیستم انبارداری نامتمرکز

امکانات سیبستم انبارداری نامتمرکز

امكانات سیستم

گزارشات سیستم

نمودارهای DFD و ERD سیستم انبار

 

 

طراحی یك سیستم انبارداری

دانشجویانی كه درس پروژه مالی را اخذ نموده اند برای گذراندن این واحد درسی می بایست یكی از عناوین زیر را با توجه به سرفصلهای مربوطه  بطور دلخواه انتخاب كرده و براساس آن پروژه ای تهیه و درتاریخی كه متعاقباً اعلام خواهد شد تحویل دهند:

طراحی یك سیستم انبارداری:

- هدف از استقرار یك سیستم انبار

     - فرمهای مورد نیاز در انبار

- كنترلهای مورد نیاز هنگام دریافت كالا از فروشنده

- مجوزهای مورد نیاز برای دریافت كالا از انبار

- مشخصات مكان لازم برای نگهداری كالا

- مشخصات كارت انبار

- تعداد انبارهای لازم برای شركت

- ترتیب تنظیم فرمهای مختلف هنگام دریافت و خروج كالا از انبار وامضاهای مجاز لازم

- چگونگی ثبت اطلاعات انبار در دفاتر مالی و مدارك انبار

- كنترل بین مدارك انبار ومدارك حسابداری

انبارداری و ذخیره سازی مكانیزه در لجستیك بر مبنای SMOAD (تئوری-عملی)

خلاصه مقاله:

SMOAD روش مناسبی برای تحلیل و طراحی سیستم لجستیك یكپارچه از طریق ایجاد بستر و زیرساخت یكپارچه می باشد. این بستر و زیرساخت دانش و آگاهی ها

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق بودجه بندی سرمایه ای (جزوه)

يکشنبه 24 دی 1396
13:37
جمشید راد
دسته بندیجزوه
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات36
حجم فایل30 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

بودجه بندی سرمایه ای

روش های بودجه بندی سرمایه ای

  برخلاف دارایی های جاری، دارایی های بلندمدت كه دارایی های سرمایه ای نیز نامیده می شوند، در فرآیند فیزیكی تولید كالا و خدمات طی چند دوره مختلف توسط واحد تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. نظر به این كه مبالغی كه صرف خرید دارایی های سرمایه ای می شود، عموماً قابل توجه است، واحدهای تجاری معمولاً این گونه مخارج را قبل از انجام به دقت طرح ریزی و ارزیابی می كنند. بودجه بندی سرمایه ای شامل جریان كل برنامه ریزی برای آن دسته از هزینه های سرمایه ای است كه بازده آن ها از یك سال تجاوز می كند.

    برای دستیابی به بالاترین بازده ممكن بر روی سرمایه گذاری ها، باید آن دسته از طرح ها و پروژه هایی انتخاب و اجرا شوند كه واقعاً توجیه مالی اقتصادی داشته باشند. انتخاب و اجرای بهترین پروژه ها، باعث می شود كه ثروت سهام داران (در مورد شركت های دولتی، ثروت ملی) حداكثر شود.

    روش های زیادی برای تعیین برتری یك پروژه نسبت به پروژه دیگر وجود دارد كه از آن ها به عنوان معیارهای بودجه بندی سرمایه ای نام برده می شود. این معیارها را می توان به دو دسته سنتی و مدرن تقسیم بندی كرد. برای قضاوت در مورد پروژه ها لازم است مواردی از قبیل جریانات نقدی، نرخ تورم، مخارج سرمایه ای و... را برآورد كرد. در روش های سنتی برای هر یك از موارد مذكور یك رقم پیش بینی می شود، در حالی كه در روش های مدرن هر یك از حالات مختلف هر یك از متغیرها را با حالات مختلف متغیر دیگر در نظر گرفته و سعی می شود تمام حالات ممكن بررسی شود. یكی از روش های مدرن روش شبیه سازی مونت كارلو است. شبیه سازی یعنی همانندسازی یك سیستم واقعی با استفاده از یك مدل ریاضی كه تقریباً تمام ویژگی های مؤثر بر سیستم را در نظر می گیرد. سه كاربرد اساسی شبیه سازی11) در طراحی سیستم ها22)، تجزیه و تحلیل حساسیت آن ها و33) آموزش حرفه ای كاركنان برای هماهنگ كردن خود در موقعیت های آتی است.

       در شبیه سازی مونت كارلو در ابتدا باید تمام عوامل تاثیر گذار برای تعیین جریانات نقدی را در نظر گرفت. بعضی از این عوامل كاملاً قابل كنترل بوده و عدد و رقم شان مشخص است مثلاً فرض كنیم سرمایه گذاری اولیه و عمر مفید تجهیزات خریداری شده از جمله این موارد باشد. بعضی دیگر از این عوامل متغیر هستند و شرایط اقتصادی جامعه، قوانین و مقررات مصوب آتی و توان و فعالیت شركت و... روی آن ها تاثیر می گذارد مثلاً میزان فروش كارخانه، هزینه های ثابت و متغیر عملیاتی و...

        در مرحله ب

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

از راز و نیاز در نماز (دین و مذهب)

يکشنبه 24 دی 1396
13:37
جمشید راد
دسته بندیدین و مذهب
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات31
حجم فایل32 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

سوره حمد

بسم الله الرحمن الرحیم -به نام خداى رحمان و رحیم.

به نام خداوندى كه دارنده رحمتى همگانى و بخشنده رحمتى همیشگى است.

این جمله، سرآغاز همه سوره هاى قرآن، سرآغاز نماز، سرآغاز همه كارها و فعالیتهاى یك مسلمان است.یعنى شروع همه كارها فقط به نام خداست، همه چیز انسان، آغاز زندگى اش و تمامى جلوه هاى زنده بودنش به نام خداست.مسلمان به نام خدا روزش را شروع مى كند و به نام او بر تلاش روزانه خود نقطه پایان مى گذارد.با یاد او به بستر مى رود و با استعانت او سر از بستر برمى دارد و فعالیت روزانه خود را از سر مى گیرد و سرانجام با نام او و یاد او چشم از این جهان برمى گیرد و رهسپار سراى جاویدان مى شود.

الحمد لله رب العالمین -ستایش و سپاس مخصوص خداست كه مدبر جهانیان و جهانهاست. همه ستایشها و سپاسها مخصوص اوست، چون همه عظمتها از آن او و همه رحمتها از سوى اوست.او مجمع همه خصلتهاى ستوده است و همه نیكیها و نیكوكاریها از سرچشمه وجود اوست.پس ستایش او ستایش نیكى و نیكوكارى است و جهت دهنده به همه كوششهایى كه به هواى نیكى و نیكوكارى انجام مى گیرد.

هر كس در خود چیزى از خصلتها و رفتارهاى قابل ستایش مى بیند باید آن را از فیض رحمت و لطف خدا بداند، زیرا خداست كه در انسان، مایه هاى نیكى را به كار برده و ذات و سرشت او را آماده و جویا و پذیراى نیكى و فضیلت ساخته و به او قدرت تصمیم-كه ابزار دیگرى است در راه نیكو شدن و نیكویى كردن-بخشیده است.

این بینش راه خودبینى و خودشگفتى را بر انسان مى بندد همچنان كه از بى مصرف گذاردن یا بیهوده مصرف كردن خصلتهاى نیك و توانهاى نیكى آفرین در وجود آدمى جلوگیرى مى كند.

در عبارت رب العالمین (پروردگار و مدبر جهانیان و جهانها) هم وجود عوالم و جهانهاى دیگر و هم خویشاوندى و پیوستگى این همه باهم احساس مى شود.نمازگزار در مى یابد كه بجز این عالم و در ماوراى نظرگاه تنگ و محدود او و پشت این حصارى كه او براى زندگى خود فرض كرده، گیتیها و گردونها و عالمها و جهانهاى دیگر هست و خداى او خداوندگار سراسر این پهنه عظیم است.این احساس، تنگ نظریها و كوته بینیها را در او از بین مى برد، به او جرئت و حس تكاپو مى بخشد، از عبودیت خدا احساس غرورى در او پدید مى آورد و در بندگى خدا عظمت و شكوهى عجیب بدومى نمایاند.

از سوى دیگر مى بیند كه همه موجودات، انسانها و حیوانات و گیاهان و جمادات و آسمانها و عوالم بیشمار هستى، بندگان خدایند و رب و مدبر و پروردگار این همه، اوست.مى فهمد كه خداى او تنها خداى نژاد او یا ملت او یا خداى انسانها نیست، خداى آن مورچه خرد و آن گیاه ضعیف نیز هست، خداى آسمانها و كهكشانها و اخترها نیز هست. با درك این حقیقت احساس مى كند كه تنها نیست، مى فهمد كه با تمام ذرات عالم و با تمام موجودات ریز و درشت خویشاوند است، با همه انسانها پیوسته و مرتبط است. همگان برادران و همسفران اویند و این كاروان عظیم یكسره راهى یك هدف و در ركت به سوى یك جهت است.

این رابطه و پیوستگى او را نسبت به همه موجودات مكلف و متعهد مى سازد.نسبت به انسانها تعهد هدایت و كمك، و نسبت به دیگر موجودات تعهد شناختن و در راه درست و مناسب با هدف آفرینششان به كار افكندن.

الرحمن الرحیم -خداى رحمان و رحیم.

رحمت عام او-به صورت نیروهاى پدیدآورنده و قوانین حیاتبخش و انرژیهاى ادامه دهنده-بر سر همه موجودات گسترده است و همه چیز و همه كس تا دم مرگ و نابودى از این رحمت برخوردار است (رحمان) .و از سویى، رحمت اختصاصى اش، رحمت هدایت و اعانتش، و رحمت پاداش و عطوفتش بندگان شایسته و انسانهاى صالح را شامل مى شود. این رحمت از همین نشاة، مانند خط روشنى در مد وجود این موجودات ارزنده و شریف تا مرگ و از پس مرگ تا رستاخیز و تا سرمنزل نهایى وجود انسان با آنها هست (رحیم) .پس خدا بخشنده رحمتى همگانى و موقت، و رحمتى همیشگى و اختصاصى است.

یاد كردن از صفت رحمت پروردگار در دیباچه قرآن و در آغاز نماز و در آغاز هر سوره نشانه آن است كه مهر و رافت پروردگار، نمایانترین صفت او در عرصه آفرینش و وجود است و برخلاف قهر و نقمت او كه مخصوص است به معاندان و لجوجان و مفسدان و تبهكاران، رحمت او شامل و همه گستر و همه گیر مى باشد (1) .

مالك یوم الدین -خدایى كه

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

دانلود تحقیق اعتکاف (دین و مذهب)

يکشنبه 24 دی 1396
13:36
جمشید راد
دسته بندیدین و مذهب
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات30
حجم فایل21 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

سخن اول

یكى از سنت‏هاى حسنه و مستحبات اسلامى كه پس ازپیروزى انقلاب اسلامى احیاء گردید، سنت مبارك اعتكاف است.این سنت،در طول تاریخ اسلام و ادیان آسمانى طرفداران و عاملانى داشته و در بلاد اسلامى به طور عموم و شهرهاى شیعه و مراكز حوزوى بطور خاص مورد توجه بوده است.

مساجد شهرهاى مقدس نجف و كربلا و كاظمین و سامرا و مشهد و قم و اصفهان و شیراز و بسیارى دیگر از شهرهاى شیعه،خاطره حضور پر نور نیایشگران و معتكفان‏«ایام البیض‏»ماه رجب و احیانا دهه آخر ماه رمضان را در سینه دارد.

این عبادت كه قبل از پیروزى انقلاب اسلامى حالت فراگیر و عمومى نداشت،در چند ساله اخیر در میان جمع كثیرى از صالحان و نیكان و خواهران و برادران دینى از اقشار گوناگون اجتماعى به ویژه دانشجویان و طلاب،متداول گردیده است و مساجد بسیارى از شهرهاى ایران و جهان اسلام پذیراى مهمانان خدا در ایام البیض ماه پر بركت رجب است.

از آنجا كه اشتغال انسان به كار و زندگى و مسؤولیت‏هاى اجتماعى،گاهى موجب غفلت مى‏شود،و توجه به كار،گاه از توجه به هدف باز مى‏دارد و سبب مى‏شود وظیفه بزرگ یاد خدا و توجه به خود سازى و مبدا و منتهاى هستى فراموش شود.

اعتكاف،آب حیات بخش در كویر غفلت‏هاست.

غفلت از«خود»و«خداى خود»،بستر مرگ ارزشهاى انسانى و نقطه سقوط از پایگاه بلند خردورزى و عشق عرفانى و عامل پیوستن به زندگى پست و حیوانى است.

اولئك كالانعام بل هم اضل اولئك هم الغافلون(اعراف/179)

اعتكاف،بستر مناسب اندیشه و تفكر و خردورزى است.

اعتكاف،تلاشى است‏براى اینكه انسانهاى فرو رفته در غرقاب روزمره‏گى‏ها از فضاى پر التهاب روزانه به سوى‏«خویش‏»و«خداى خویش‏»باز گردند.

اعتكاف زمینه توبه و بازگشت است.بازگشت‏به قرآن و معنویت،بازگشت‏به دعا و استمداد از عالم غیب،بازگشت از«خودمدارى‏»به‏«خداگرایى‏»آنها كه مسؤولیت‏هاى حساس‏تر و بزرگترى دارند،بیش از دیگران به اعتكاف و خودسازى نیاز دارند.

بى‏جهت نیست كه شخص رسول الله صلى الله علیه و آله پس از هجرت،همه ساله دهه اول یا دوم و گاه هر دو دهه و در سالهاى آخر زندگى به طور منظم دهه سوم ماه مبارك رمضان را به‏«اعتكاف‏»مى‏پردازد و به همه دست‏اندركاران و كارگزاران و رجال سیاسى،اجتماعى درس معنویت گرایى و ذكر و نیاش و روزه و تلاوت قرآن مى‏دهد.

اعتكاف،توقفى ناآگاهانه در مسجد نیست.صرف درنگ و مكث و«حبس خویشتن‏»در مسجد، بدون عشق به عبادت و قصد قربت نیست.

اعتكاف،لمیدن خوابیدن و چرت زدن و احیانا وقت گذرانى بیكاران و گردهمایى تفریحى-سیاحتى در مساجد بزرگ شهر نیست. 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مقاله حجاب از نظر عالمان (دین و مذهب)

يکشنبه 24 دی 1396
13:36
جمشید راد
دسته بندیدین و مذهب
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات123
حجم فایل97 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقاله حجاب از نظر عالمان

اطلاع ما از جنبه تاریخی كامل نیست . اطلاع تاریخی ما آنگاه كامل است‏كه بتوانیم درباره همه مللی كه قبل از اسلام بوده‏اند اظهار نظر كنیم . قدر مسلم اینست كه قبل از اسلام در میان بعضی ملل حجاب وجود داشته است .
تا آنجا كه من در كتابهای مربوطه خوانده‏ام در ایران باستان و در میان‏ قوم یهود و احتمالا در هند حجاب وجود داشته و از آنچه در قانون اسلام آمده‏ سخت‏تر بوده است . اما در جاهلیت عرب حجاب وجود نداشته است و به‏ وسیله اسلام در عرب پیدا شده است .
ویل دورانت در صفحه 30 جلد 12 " تاریخ تمدن " ( ترجمه فارسی ) راجع‏ به قوم یهود و قانون تلمود می‏نویسد : .
" اگر زنی به نقض قانون یهود می‏پرداخت چنانكه مثلا بی آنكه چیزی بر سر داشت به میان مردم می‏رفت و یا در شارع عام نخ می‏رشت یا با هر سنخی‏ از مردان درد دل می‏كرد یا صدایش آنقدر بلند بود كه چون در خانه‏اش تكلم‏ می‏نمود همسایگانش می‏توانستند سخنان او را بشنوند ، در آن صورت مرد حق‏  داشت بدون  پرداخت مهریه

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

ترجمه کامل قران کریم به صورت پی دی اف (جزوه)

يکشنبه 24 دی 1396
13:36
جمشید راد
دسته بندیجزوه
فرمت فایلpdf
تعداد صفحات293
حجم فایل3.284 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

 

ترجمه کامل قران کریم به صورت پی دی اف
این ترجمه کامل برای افرادی است که برای تحقیق و موارد مشابه نیاز به ترجمه کامل دارند اماده شده تا
بتواندد ترجمه کامل را داشته باشند
این فایل فقط  هدیه ای برای کودکان سرطانی میباشد
یعنی هر پولی از این فایل دریافت شود مستقیم به حساب کودکان سرطانی پرداخت خواهد شد
و هدف ما از ارائه این فایل 
هم برطرف کردن نیاز شما
و هم کمکی هر چند کوچک به این کودکان میباشد

ترجمه کامل قران کریم به صورت پی دی افاین ترجمه کامل برای افرادی است که برای تحقیق و موارد مشابه نیاز به ترجمه کامل دارند اماده شده تابتواندد ترجمه کامل را داشته باشنداین فایل فقط  هدیه ای برای کودکان سرطانی میباشدیعنی هر پولی از این فایل دریافت شود مستقیم به حساب کودکان سرطانی پرداخت خواهد شدو هدف ما از ارائه این فایل هم برطرف کردن نیاز شماو هم کمکی هر چند کوچک به این کودکان میباشد

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق کوتاهی در خصوص امام خمینى از ولادت تا رحلت (جزوه)

يکشنبه 24 دی 1396
13:36
جمشید راد
دسته بندیجزوه
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات16
حجم فایل16 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

تحقیق کوتاهی در خصوص امام خمینى از ولادت تا رحلت 

در روز بیستم جمادى الثانى 1320 هجرى قمرى مطابق با 30 شهریـور 1281 هجرى شمسى ( 21 سپتامپر 1902 میلادى) در شهرستان خمین   از توابع استان مركزى ایران در خانواده اى اهل علـم و هجرت و جهاد و در خـانـدانـى از سلاله زهـراى اطـهـر سلام الله علیها, روح الـلـه المـوسـوى الخمینـى پـاى بـر خـاكدان طبیعت نهاد .او وارث سجایاى آباء و اجدادى بـود كه نسل در نسل در كار هـدایـت  مردم وكسب مـعارف الهى كـوشیـده انـد. پـدر بزرگـوار امام خمینـى  مرحوم آیه الـله سید مصطفى مـوسـوى از معاصریـن مرحـوم آیه الـلـه  العظمـى میرزاى شیـرازى (رض), پـس از آنكه سالیانـى چنـد در نجف  اشـرف علـوم و معارف اسلامـى را فـرا گرفته و به درجه اجتهـاد نایل  آمـده بـود بـه ایـران بازگشت و در خمـیـن ملجاء مردم و هادى آنان  در امـور دینـى بـود. در حـالـیكه بیـش از 5 مـاه ولادت روح الـلـه  نمى گذشت, طاغوتیان و خوانین تحت حمایت عمال حكومت وقت نداى حق طلبـى پـدر را كه در برابر زورگـوئـیهایشان بـه مقاومت بـر خاسته بـود, با گلـوله پاسـخ گفـتـنـد و در مـسیر خمـیـن به اراك وى را بـه شهادت رسانـدنـد. بستگان شهیـد بـراى اجراى حكـم الهى قصاص به  .تهران (دار الحكـومه وقت) رهـسـپار شـدند و بر اجراى عـدالت اصـرار ورزیدند تا قاتل قصاص گردید
بدیـن ترتبیب امام خـمیـنى از اوان كـودكى با رنج یـتـیـمىآشـنا و با مفهوم شهادت روبرو گردید. وى دوران كـودكـى و نـوجـوانى را تحت  سرپرستى مادر مـومـنـه اش (بانـو هاجر) كه خـود از خاندان علـم و تقـوا و از نـوادگان مـرحـوم آیـه الـلـه خـوانسـارى ( صاحب زبـده  التصانیف ) بوده است. همچنیـن نزد عمه مـكـرمه اش ( صاحبـه خانم ) كه بانـویى شجاع و حقجـو بـود سپرى كرد اما در سـن 15 سالگى از  نعمت وجـود آن دو عزیز نیز محـروم گـردید .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مقاله انتظار بشر از دین (دین و مذهب)

يکشنبه 24 دی 1396
13:36
جمشید راد
دسته بندیدین و مذهب
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات29
حجم فایل25 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقاله   انتظار بشر از دین

آیا باید پرسید: “انتظار بشر از دین چیست؟” یا: “انتظار دین از بشر چیست؟” چرا؟

استاد ملکیان دو پرسش “انتظار بشر از دین چیست؟” و “انتظار دین از بشر چیست؟” مانعةالجمع نیستند، تا سؤال كنیم كه كدامیك از آن دو را باید پرسید .هر دو پرسش پرسیدنی‌اند و می‌توان آنها را با هم پرسید.

در همین جا و قبل از این كه به جواب سایر سؤالات بپردازم، تذكار این نكته را لازم می‌بینم كه، با توجه به این كه همه سؤالات دوازده‌گانه شما حول محور “دین” می‌چرخد، ضرورت دارد كه مراد از لفظ “دین” را تعیین كنیم .قصد ندارم كه دین را تعریف كنم، كه، از سویی، كاری است بسیار دشوار، بل مُحال، و، از سوی دیگر، كاری است غیرضروری، بیفایده، و حتی بیمعنا .اما عدول از تعریف دین، هر وجهی داشته باشد، به هیچ روی، ما را مُجاز نمی‌دارد كه مراد خود را از لفظ “دین” تعیین نكنیم؛ چرا كه این كار دوم، یعنی تعیین مراد، اگر صورت نپذیرد گفت‌وگو و دادوستد فكری ما در فضایی غبارآلود و مِه‌گرفته انجام می‌گیرد، كه در آن نه هیچ اختلافِ‌نظرِ ظاهری‌ای دلالت بر اختلاف‌نظرِ واقعی دارد و نه هیچ اتفاق‌نظرِ ظاهری‌ای دال بر اتفاق‌نظرِ واقعی است؛ یعنی اصلاً گفت‌وگو و دادوستدی در میان نیست.

مراد من از “دین”، در جواب‌هایی كه به سؤالات شما می‌دهم، مجموعه تعالیم و احكامی است كه، بنا بر ادعایِ آورنده آن احكام و تعالیم و پیروان او، حاصل ذهن بشر نیست، بلكه، برعكس، دارای منشأ ال

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

خلاصه ی کتاب قواعد فقه 1 ( دکتر محقق داماد ) + تست (حقوق)

يکشنبه 24 دی 1396
13:35
جمشید راد
دسته بندیحقوق
فرمت فایلpdf
تعداد صفحات21
حجم فایل4.364 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

خلاصه ی کتاب قواعد فقه 1 تالیف دکتر سید مصطفی محقق داماد از انتشارات مرکز نشر علوم اسلامی در قالب فایل pdf و در حجم 21 صفحه به همراه نکات پرتکرار و نمونه سوالات امتحانی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخ نامه کلیدی ، مناسب برای دانشجویان حقوق با کد رشته 1220293

محتویات محصول :

درسنامه جامع در قالب فایل pdf و در حجم 21 صفحه

نکات پرتکرار در قالب فایل pdf و در حجم 26 صفحه

نمونه سوالات امتحانی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور

نیمسال دوم 95-94 با پاسخ نامه کلیدی

نیمسال اول 95-94 با پاسخ نامه کلیدی

نیمسال دوم 94-93 با پاسخ نامه کلیدی

نیمسال اول 94-93 با پاسخ نامه کلیدی

نیمسال دوم 93-92 با پاسخ نامه کلیدی

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

آلودگی هوای شهری ، آب و هوا و تاثیر آن بر ابتلا به آسم (مقالات آموزشی و کمک آموزشی)

يکشنبه 24 دی 1396
13:35
جمشید راد
دسته بندیمقالات آموزشی و کمک آموزشی
فرمت فایلdocx
تعداد صفحات10
حجم فایل326 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نمونه ترجمه

چکیده
هدف: مطالعه مکانیسم تشکیل کیفیت هوا به منظور تعیین تاثیر عوامل مورد مطالعه بر روی ابتلا به آسم در شهر ولادی وستک.
مواد و روش ها: ارزیابی آلودگی هوا در شهر ولادی وستک با استفاده از نظارت بر آمار دراز مدت (2008-2012) (دما، رطوبت، فشار اتمسفر، سرعت باد و غیره). سطوح مواد معلق، نیتروژن و دی اکسیدگوگرد، مونوکسیدکربن، آمونیاک، فرمالدئید (میلیگرم/مترمکعب) در شش ایستگاه  ثابت مشاهده، مورد بررسی قرار گرفت. ما مواد معلق ذرات جامد که در طول بارش برف و هوا در 14 بخش شهری با  سطوح مختلف از تاثیر انسانی، جمع آوری شد را مطالعه کردیم. برف ذوب شده در گرانلومتری لیزری مورد تجزیه وتحلیل قرار گرفت. تاثیر آلودگی هوا بر روی توزیع عوارض آسم در گروه های سنی مختلف  (8 بزرگسال و 7 کودک از کلینیک شهری در ولادی وستوک) و با استفاده از اطلاعات مشاهده آماری فدرال، مورد بررسی قرار گرفت (2008-2012).

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->
صفحه قبل 1 ... 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به baharan است. || طراح قالب bestblog.ir